Piano Fire: Edm Music & Piano یک بازی موزیکال سرگرم کننده است که برای هرچه محبوب تر شدن یک ویژگی خاص دارد. استودیوی Adaric Music برای قرار دادن بازی خود جزو بازی های پرمخاطب تصمیم گرفت تا با تقلید از سری بازی های محبوب و انقلابی Piano Tiles جایگاه خوبی در بین هواداران این سبک پیدا کند.

این تصمیم و این رویکرد شاید کار درستی به نظر نرسد اما توسعه دهندگان این بازی سعی کردند تا با طراحی خوب و حرفه ای بازی خود، از برچسب های تقلید نا آگاهانه جلوگیری کنند.

بازی Piano Fire در رقابت با بازی Magic Tiles استودیوی AMANOTES طراحی و عرضه شده است. نتیجه کار هم تقریباً طبق انتظار پیش رفت و این بازی در کمتر از دو سال موفق به ثبت رکورد بی نظیری در گوگل پلی شد و توانست بیشتر از 50 میلیون بار دانلود شود.

برای تعریف کلی این بازی می توان گفت که Piano Fire: Edm Music & Piano با الگوبرداری بسیار نزدیک از مجموعه Piano Tiles طراحی شده و روند گیم پلی و حتی طراحی های گرافیکی آن بسیار شبیه به این مجموعه است. البته Adaric Music سعی کرده تا با گنجاندن ویژگی های متفاوت بازی خود را کمی منحصر به فرد کند.

در مجموع باید گفت که روند بازی تفاوت خیلی زیادی با پیانو تایلز ندارد و در آن بازیکنان باید مراحل مختلف موزیکال را که روی آهنگ های EDM و Piano متمرکز است با نگه داشتتن انگشت روی نت های موسیقی پشت سر بگذارند.

بازی Piano Fire: Edm Music & Piano ده ها آهنگ و آلبوم زیبا و جذاب دارد که با پیش روی در آن ها درجه سختی مراحل هم بیشتر می شود. با اینکه سبک کلی بازی در ظاهر ساده به نظر می رسد اما درواقع این عنوان یک بازی چالش برانگیز است که برای موفقیت در آن به سرعت عمل بالایی نیاز دارید.

برای دانلود آخرین نسخه رسمی این بازی همراه با یک نسخه مود شده می توانید به بخش دانلودباکس اماروید مراحعه نمایید.