بازی Dungeons of Dreadrock با داستانی حماسی و تحسین برانگیز طراحی شده است. داستان بازی در دنیایی باستانی رخ می دهد. جایی که وجود یک سیاه چاله شیطانی بزرگ و قدیمی باعث شده تا مردم سرزمین های اطراف با نفرین های مختلف دست و پنجه نرم کنند.

این سیاه چاله در یک کوهستان سرد واقع شده و به خاطر اتمسفر خوفناک و اسرارآمیزش به سیاه چاله های کوهستان وحشت شهرت پیدا کرده است. با شروع زمستان هر سال، یک پسر جوان از سرزمین های پادشاهی همجوار این سیاه چاله مأمور می شود تا به تنهایی وارد این مکان نفرین شده بشود و دشمن انسان ها که به نام پادشاه کوهستان معروف است را شکست دهد.

اما طی چندین و چند سال، هر پسر جوانی که به این سیاه چاله وارد شد دیگر بازنگشت. این بار نوبت یک پسر جوان دیگر است که این مأموریت احتمالاً بدون بازگشت را قبول کند.

خواهر او برای حمایت از برادرش او را تا جلوی ورودی سیاه چاله همراهی می کند و پسر جوان وارد سیاه چاله می شود. اما خواهر که نگران برادرش است و طاقت صبر کردن ندارد قانون را زیر پا گذاشته و وارد سیاه چاله می شود. در بازی Dungeons of Dreadrock شما در نقش خواهر فداکار و شجاع این پسر و قهرمان داستان هستید که با ورود به این سیاه چاله پا به خطرناک ترین جایی که فکرش را نمی کردید گذاشتید.

حالا شما باید با نابود کردن دشمنان و نیروهای شیطانی پادشاه کوهستان سعی کنید برادر خود را پیدا کرده و او را نجات دهید. بازی از نمای بالا دنبال می شود و شما می توانید شخصیت بازی را در مسیرهای مشخصی حرکت دهید.

امکان استفاده از سلاح ها و آیتم های گوناگون در Dungeons of Dreadrock فراهم شده است. گرافیک بازی پیکسلی و دو بعدی است تا به خوبی تجربه مشابهی از بازی های کلاسیک رترو را برای شما به ارمغان بیاورد. برای آشنایی بیشتر با ویژگی های اصلی بازی حتماً نگاهی به ویدئوی تریلر معرفی آن بی اندازید و سپس از طریق لینک های مستقیم اماروید اقدام به دریافت آخرین نسخه این بازی کنید.